تبلیغات
گوفر چوب - نحوۀ نظافت و نگهداری مبلمان هوای آزاد

گوفر چوب

مبلمان مدرن خانگی و اداری

جریان عادی و طبیعـــــی نظافت اول فصل ( خانه تکانــــی) ، شامل توجه مخصوص به مبلمانیست که به پاسیو یا حیاط خلوت،بالاخانه، زمین بازی یا تفریحگاه و باغ اختصاص داده شده اند. مبلمان بیرونـــــی یا هوای آزاد،معمولاً از مواد محکم و پایدار مانند فلز یا پلاستیک ساخته شده اند، اما اگر دائماً در معرض دید محیط  و بدون پوشش باشند، می توانند  با سرعت زنگ بزنند، گرد و خاک به خود بگیرند  یا فرسوده و  خراب بشوند! در اینجا راه های سریع و آسانی برای نظافت و نگهداری مبلمانی که به بالا بردن تجربه های دکوراسیون هوای آزاد ما اختصاص داده شده اند وجود دارند!

ذراتی را که شامل برگ ها،گلها شاخه ها و لکه های خشک شده حاصل از پرندگــــان می باشند، جارو کنید. اگر ماشین مخصوص دمیدن برگ دارید، این برای جمع آوری برگ های افتاده از درخت و گرد و خاک متراکم و آلودگی ها،  بهتر جواب می دهد. ذرات چسبیده گرد و غبار و کثیفی را با شیلنگ آب برطرف کنید . از شیلنگ حیاط یا باغ  برای برطرف کردن سریع  همۀ چرک ها ، لکه های خشک شده حاصل از حیوانات و پس مانده های دیگر، استفاده کنید.

هر گونه پس مانده های سرسخت و سمج را تمیز کنید، از آب صابونی ( آب گرم و صابون)  و یک قلم موی نایلونـــــی با موی زبر یا یک مسواک کهنه  برای سائیدن هر نوع آلودگـــی که با شلنگ آب برطرف نشدند استفاده کنید. سپس با آب تمیز، شستشو دهید.

یک پارچه نرم را در محلول سرکه فرو برده و درآورید  و مبلمان آلومینیومی را بوسیلۀ آن تمیز کاری کرده و جلا داده و محافظت کنید. از مواد ساینده  مانند جوهر نمک ها که می توانند فلز را خراش دهند پرهیز کنید.

با استفاده از یک جفت واکس  ماشین رقیق شده،مبلمان پلاستیکــــی و فلزی را که در معرض دید و روباز و بدون پوشش هستند، جلا داده و محافظت کنید.

مبلمان چوبــــی را در صورت لزوم با ترمیم رنگ آن، محافظت کنید، تدابیر مهر و موم کردن را برای پوشش های کف چوبــــی و حیاط خلوت و پاسیو نیز درنظر بگیرید.

یکپارچگی  و کمال مبلمان فلزی رنگ شده را کنترل کنید، هنگامیکه زنگ زدگی گسترش می یابد و حفره ها و بی نظمی ها در سطوح رنگ شده ظاهر می شوند،( نشانه اینست که زنگ زدگی به قسمت زیرین رنگ نیز گسترش یافته)، قبل از آن که وضع بدتر بشود،  عمل ترمیم و باسازی را در نظر داشته باشید.

نظرسنجی

  نظرتان در مورد غرفه گوفر چوب در نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون چیست؟
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :