تبلیغات
گوفر چوب - نمای جذاب با مبلمان مناسب

گوفر چوب

مبلمان مدرن خانگی و اداری

اگر مبلمان‌ مجلات معروف دكوراسیون به علت گرانی دور از دسترس به نظرتان می‌رسد احتمالا دچار اشتباه هستید. کافی است سری به سمساری‌های نزدیک منزل‌تان بزنید و مبل‌های دست دوم و ظاهرا بی‌ریخت آنجا را با کمی رویاپردازی تبدیل به مبل‌های زیبا و جذاب کنید.

دنبال مبلی با چهارچوب مناسب باشید، اگر مبلی طرح یا کیفیت ساخت خوبی داشته باشد می‌توانید روی آن به خوبی کار کنید.

چوب‌های نئوپان ارزش کار کردن ندارند. دنبال مبلی از جنس چوب حقیقی بگردید.

اگر نمای مبل خریداری شده کهنه است، قبل از رنگ آمیزی با کاغذ سمباده آن را قدری صیقل دهید. می‌توانید با رنگ آمیزی، نمای بسیار ممتازی به این مبل ببخشید؛ حتی می‌توانید نمای قدیمی یا نماهای دلخواه خود را به صورت راه راه، لکه یا هر طرح مورد نظرتان روی آن انجام دهید.

اگر میزی پیدا کنید که پایه‌های سالم و رویه ناسالمی دارد می‌توانید با پوشش آیینه، سطح میز را بپوشانید. همچنین می‌توانید تمام سطح میز را با کارت تبریک، عکس خانواده، عکس گل یا هر عکس دیگری بپوشانید و روی آن شیشه بگذارید تا میز منحصر به فرد و مطلوبی ایجاد کنید.

شما همچنین می‌توانید با سرامیک سطح ناصاف یک میز را بپوشانید. با استفاده از قطعات سرامیک مورد نظر، طرحی بر روی میز درست کنید و برای حفظ قطعات کنار هم، پشت آنها را چسب بزنید. چسب اضافی را با پارچه پاک کنید.

روکش فرسوده کاناپه دست دوم خریداری شده را با پارچه پنبه‌ای بپوشانید یا پارچه چهل تکه بدوزید و روی آن بیاندازید؛ لبه‌های آن را نیز با پونز یا ماشین دوخت چوب به کاناپه وصل کنید.

اگر دستگیره پارچه‌ای کاناپه یا صندلی به خود چربی گرفته است، پارچه‌های مناسب با طراحی اتاق پیدا کنید و دستگیره‌ها را با آن بپوشانید.

با استفاده از پارچه‌های تزئینی، می‌توانید نقایص مبل را بپوشانید. یراق، قیطان و سایر تزئینات را می‌توانید در مغازه‌های خرازی پیدا کنید. با استفاده از ماشین دوخت یا چسب نیز می‌توانید این تزئینات را نصب کنید.

روکش محل نشیمن اکثر صندلی‌های میز غذاخوری قابل تعویض است. پارچه جدید را روی آن قرار دهید؛ پارچه باید حدود 5 سانتیمتر از اطراف بلندتر باشد تا بتوان آن را به پایه‌های صندلی متصل کرد. با استفاده از ماشین دوخت، پارچه را به زیر صندلی نصب کنید.

هرگز زیبایی روکش جدید را فراموش نکنید. شما می‌توانید بسیاری از نقایص کاناپه خوش ساخت خود را زیر روکش مناسب مخفی کنید. با افزودن دو کوسن، نمای جدیدی به کاناپه ببخشید.

به این صورت، شما با صرف مبلغی اندک، روح تازه‌ای به اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و اتاق خواب خود داده‌اید.

نظرسنجی

  نظرتان در مورد غرفه گوفر چوب در نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون چیست؟
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :