تبلیغات
گوفر چوب - چگونه از مبلمان آلومینیومی که در هوای آزاد قرار گرفته اند مراقبت کنیم؟

گوفر چوب

مبلمان مدرن خانگی و اداری

مبلمان آلومینیومی یک  مکمل تمام عیار برای دکوراسیون حیاط خلوت شماست! این مبلمان،بادوام و دیرپاست،کم وزن است و اگر به طور صحیح از آن نگهداری شود،میتواند مدت زیادی عمر کند، دونوع مبلمان آلومینیومی وجود دارند، آلومینیوم ثابت و فشرده( یکپارچه}، و آلومینیوم پایه لاستیکـــــی! این نوع از آلومینیوم با هر شرایط آب و هوایی کنار می آید و تمیز کردن آن بسیار راحت است! بافتها و سبک های زیادی برای انتخاب وجود دارند  بنابراین گزینه ها بی حد و حصر هستند.

بالشتک ها را از مبلمان آلومینیومی خود جدا کنید. آنها را با آب بشوئید سپس بوسیلۀ اسفنج یا برس، هرگونه آلودگی باقیمانده را ضدعفونـــی کرده و رفع کنید! بالشتک (کوسن ) ها را در معرض آفتاب بگذارید تا خشک شوند!

مبلمان آلومینیومی خود را بوسیلۀ شوینده هایی که سفید کننده یا روغن نداشته باشند، اسپری کنید( منظور از اسپری کردن، پاشیدن بوسیلۀ آب پاش می باشد!)

با استفاده از یک پارچه یا اسفنج،  تمام آلودگی های مبلمان آلومینیومی بزدائید تا تمیز شود. بقایای چرک را با آب شستشو داده و با یک شلنگ کامل عمل شستشو را انجام دهید.

بوسیلۀ یک شویندۀ ضد سایش، علائم و نشانه های سائیده شده را برطرف کنید، برای اینکه شوینده را به طور هموار به همه جا پخش کنید، از یک پارچه نرم استفاده کنید و آن را با حرکات دایره وار به کارببرید! کار جلا دادن آلومینیوم را تا زمان ناپدید شدن کامل علائم سائیدگــــی ادامه دهید،سپس بوسیلۀ شیلنگ آب، مبلمان را شستشو دهید.

مبلمان آلومینیومی سوراخ سوراخ و زبر را با برادۀ فولاد جلا دهید.  مقدار کمی صابون فشرده به همراه براده فولاد به کار برید و بر مبلمان آلومینیومی بمالید تا نرم شود، اطمینان حاصل کنید که بقایای برادۀ فولاد را از مبلمان خود برطرف کرده اید، زیرا میتواند باعث لکه دار شدن و زنگ زدن  آلومینیوم بشوند!

برای  مراقبت و نگهداری طولانـــــی مدت مبلمان آلومینیومی خود، یک لایه واکس مخصوص آلومینیوم به کار ببرید.واکس یا موم،اسپری سیلیکونــــی یا حتی روغن بچه مبلمان شما را به بهترین شکل ممکن نمایش می دهند.همچنین این پوشش محافظتــــی، از سوراخ سوراخ شدن و فرسودگـــــی آلومینیوم جلوگیری می کند.

نظرسنجی

  نظرتان در مورد غرفه گوفر چوب در نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون چیست؟
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :